Skip to main content

Joy Game’den EA Games ile işbirliği ile dünyaca ünlü dört online oyun Türkiye’de Türkiye’nin online oyun markası Joygame, EA Games ile işbirliğine gitti. Yapılan işbirliği sonucu, Joy Game Türkiye’de EA…Joy Game’den EA Games ile işbirliği ile dünyaca ünlü dört online oyun Türkiye’de
Türkiye’nin online oyun markası Joygame, EA Games ile işbirliğine gitti. Yapılan işbirliği sonucu, Joy Game Türkiye’de EA Games’in popüler dört oyununu oyunseverlerle buluşturacak.

Konuya ilişkin görüş bildiren Joygame Pazarlama Direktörü Ozan Aydemir: “EA Games ile yaptığımız bu anlaşma yalnızca temeli oluşturuyor aslında. Sadece 2013 yılında değil, ilerleyen yıllarda da yepyeni oyunlarla ve projelerle Joygame ve EA Games ismini sıklıkla bir arada duyabilirsiniz” şeklinde konuştu.
EA Games’in en popüler oyunları olan Need for Speed World, Ortaçağ dünyasında geçen Lord of Ultima, strateji oyunu C&C (Command & Conquer) ve çizgi film tadında TPS oyunu Battlefield Heroes oyunlarını hem Türk oyuncularına hem de MENA Bölgesi’ndeki çoğunluğu Arap oyunculara sunacak.