TV

Erdem Akın Temel | 17.06.2022 - 14:33

Jon Snow ekrana dönmeye hazırlanıyor

HBO, Game of Thrones’un sevilen karakterlerinden Jon Snow’un kendi dizisiyle ekrana dönüşü için yeşil ışık yaktı.

Game of Thrones’un sevilen karakterlerinden Jon Snow, kendi dizisiyle geri dönüyor. Game of Thrones’un finalinin ardından Jon Snow’un başından geçenlere odaklanacak olan dizi, Kit Harington’ı bir kez daha Jon Snow rolü ile izleyiciler ile buluşturacak.

Geliştirme aşamasında bulunan dizide Kit Harington’a kimlerin eşlik edeceği henüz bilinmiyor. Game of Thrones finalinde yaşananlardan ötürü Emilia Clarke’ın dizide yer alması halinde sadece flashback ve rüya sahnelerinde görülebileceği, Sansa ve Arya Stark’ın dizide yer alma ihtimallerinin az olduğu konuşulurken; Jon Snow’un en son Tormund’u canlandıran Kristofer Hivju ile birlikte görüldüğüne ve Gwendoline Christie tarafından canlandırılan Brienne of Tarth’ın dizinin finalini hayatta tamamladığına dikkat çekiliyor. Bu yeni dizide Tormund ile Brienne arasında bir ilişkinin yaşanması ise ihtimaller arasında.

Game of Thrones’un ardından dört dizi ile üç animasyon dizisinin geliştirilmeye başlandığı biliniyor. Bu yapımlardan ilk olarak yayınlanacak olanı ise Game of Thrones’ta anlatılan sürecin öncesine eğilecek olan House of the Dragon.

Matt Smith ile birlikte pek çok ünlü ismi barındıran kadrosuyla dikkat çeken House of the Dragon’ın ilk tanıtımı Aralık ayında HBO tarafından paylaşılmıştı.

Kaynak: A ‘Game of Thrones’ spinoff about Jon Snow is in the works – Mashable