Skip to main content

Yolcular ile jet sahiplerini buluşturarak kişiye özel uçuş imkânı sunan Jetforme, özel uçuş izni olan tüm havaalanlarına seyahat imkanı sağlıyor

Yeni nesil interaktif özel jet kiralama platformu olan Jetforme sayesinde yolcular; uçuş yaratarak istedikleri lokasyona, diledikleri zaman seyahat edebiliyor. Yolcular ve jet sahiplerini buluşturan Jetforme; dünyaca ünlü isimlerin kullandığı özel jet terminallerine en uygun şekilde ulaşım sağlarken, tüm Avrupa ve Orta Doğu ülkelerini kapsayan yaygın erişim noktası sunuyor.

Jetforme ile özel uçuş dönemi başlıyor

Yolcular Jetforme ile daha önceden oluşturulmuş olan bir uçuşa katılarak maksimum yolcu sayısını tamamlayabilmenin yanı sıra yeni bir uçuş planlayarak oluşturduğu seferin dolmasını bekleyerek de yolculuk yapabiliyor. İş seyahatleri, tatil planları ve anlık toplantılarda hayatı kolaylaştıracak olan Jetforme; kısa süreye sığdırdığı pasaport işlemleri ve özel terminal gibi sunduğu ayrıcalıklarla dikkat çekiyor.

Ayrıntılı bilgi için http://www.jetforme.com adresini ziyaret edebilir; site üzerinden veya mobil olarak App Store ve Google Play’den Jetforme’u deneyebilirsiniz.