Skip to main content

iyzico, Yandex Türkiye’den transfer ettiği Çağdaş Önen ile BKM’den Ürün Müdürü olarak kadrosuna kattığı Emre Talay’la ekibini güçlendirdi

Ödeme sistemleri platformu iyzico, uzman ekibini iki yeni transferle birlikte büyüterek gücünü daha da artırıyor. Yakın dönemde yaptığı şirket satın alması (Mypat), içinde IFC’nin de yer aldığı 16 milyon TL’yi aşan yatırım ve Paypal gibi şirketlerden yaptığı transferlerle dikkat çeken iyzico, Yandex Türkiye’den transfer ettiği ve pazarlama müdürü olarak atamasını yaptığı Çağdaş Önen ile BKM’den Ürün Müdürü olarak kadrosuna kattığı Emre Talay’la ekibini daha da güçlendirdi.

BBDO Worldwide bünyesinde başladığı kariyerine bilişim sektöründe pazarlama yöneticisi olarak devam eden Çağdaş Önen, son olarak Yandex Türkiye Pazarlama Müdürü olarak görev yapıyordu. Önen, Yandex’in marka bilinirliğinin ve pazar payının artırılması alanındaki çalışmalarda da aktif rol üstlendi. iyzico’ya BKM’den ürün müdürü olarak katılan Emre Talay ise Yemeksepeti’nin de aralarında olduğu farklı şirketlerde iş geliştirme yöneticisi olarak başarıyla görev yaptı.