Skip to main content

Avrupa’nın En İyi Uluslararası Öğrenci Zirvesi ödülüne layık görülen ve İstanbul Teknik Üniversitesi’nin (İTÜ) ilk uluslararası öğrenci zirvesi olma özelliğini de taşıyan Global Opportunities in Business and Investment (GOBI) “İnsanı Yeniden Tanımla” sloganıyla kapılarını araladı.

Türkiye’nin en köklü üniversitelerinden İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencileri tarafından 13 yıldır “Bu Bir Hayal Ürünüdür!” mottosu ile dünyanın dört bir yanından gelen katılımcılara ev sahipliği yapan Global Opportunities in Business and Investment (GOBI) etkinliği kapılarını araladı. Ulusal ve uluslararası bir organizasyon olmasıyla da bilenen GOBI, evrensel konularda rehber olmayı, onlara yeni fırsatlar sunmayı amaçlayarak bu yıl “İnsanı Yeniden Tanımla!” sloganıyla ziyaretçilerle buluşuyor. Dünyanın dört bir yanında iş dünyasının ve akademik çevrenin yakın takibinde olan etkinlik, alanında çok sayıda profesyonel ismi ağırlayarak sektörel gündemin nabzını tutmaya başladı.

Etkinlik online olarak da izlenebilecek

Bugün başlayan etkinlik 13 Nisan 2022 tarihine kadar devam edecek. Sabancı’nın Global Sponsor olarak yer aldığı etkinliğe KordSA, Beiersdorf, Van Horne ve DOF Robotics Altın Sponsor olarak desteklerini sunuyor. TurkNet ve Brandistanbul PR ise etkinlikte İletişim Sponsoru olarak yer alıyor.

İTÜ Maçka Fakültesi Mustafa Kemal Amfisi’nde hibrit bir şekilde gerçekleştirilen etkinliğe İTÜ ağırlıklı olmak üzere İstanbul’un çeşitli lise ve üniversitelerinden katılım sağlanıyor. Etkinliğin her adımı aynı zamanda online şekilde dünyanın dört bir yanından da canlı olarak izlenebiliyor.

Alanında profesyonel çok sayıda isim katılacak

Alanında profesyonel ve birçoğu C-Level olan isimler etkinliğe online ya da fiziki katılımlar gerçekleştiriyor. Yaklaşık 40 dakika civarında süren oturumlarla İnovasyon, Değerler, Evrensellik, Teknoloji, Değişim, Potansiyel, Etki, Evrensellik, Zorluk, ve İnsan temaları üzerinde duruluyor. Zirvenin tüm oturumları ise gobistanbul.com adresinden anlık olarak takip edilebiliyor.