Skip to main content

12 Aralık’ta duyurusu yapılan site çalışmalarının bir ay kadar sürmesi planlanıyor İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ve Userspots işbirliği içinde yürütülen İTÜ’nün erişimi kolay, kullanıcı dostu internet sitesi için yeni…

12 Aralık’ta duyurusu yapılan site çalışmalarının bir ay kadar sürmesi planlanıyor
İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ve Userspots işbirliği içinde yürütülen İTÜ’nün erişimi kolay, kullanıcı dostu internet sitesi için yeni bir projenin duyurusu yapıldı.
Yaklaşık bir ay sürecek ‘Sizinle Tasarlıyoruz’ projesi, akademisyenlerin, idari yöneticilerin ve mezunların da katkılarıyla yeni bir arayüz oluşturma amacını taşıyor.
Nasıl katılımcı olunur? 
Projede fikir havuzunda ziyaretçilerin geri bildirimleriyle oluşturulan bir platform yer alıyor. sizinletasarliyoruz.itu.edu.tr platformundan kişiler fikirlerini göndererek, onları paylaşarak, yorumlar yaparak ve site tasarımı aşamasında etkinliklere katılarak İTÜ internet sitesinin mimarları oluyorlar.
Kullanımı basit İTÜ internet sitesi için tüm İTÜ ziyaretçileri katkıda bulunabiliyor.
Yaklaşık bir ay sürecek olan çalışmalar aynı zamanda İTÜ’nün Facebook ve Twitter sayfalarından da takip edilebilecek. #sizinletasarliyoruz Twitter etiketiyle de fikirlerin toplanması sosyal medya tarafında da projenin yürütülmesini sağlayacak.
Proje hakkında daha detaylı bilgi almak için www.sizinletasarliyoruz.itu.edu.tr adresi ziyaret edilebilir.