Skip to main content

Ünlü İtalyan tasarımcı Alessendro Mendini’nin Samsung Gear S2 için tasarladığı özel saat kadranları ve kayışları Türkiye’deki tüketicilerle buluşacak.

Samsung ve Alessandro Mendini işbirliği, Gear S2 müşterileri için akıllı saatlerini özelleştirmek ve kişiselleştirmek için farklı seçenekler sunarak mobil deneyimlerine eğlence ve şıklık katacak.

Ünlü İtalyan tasarımcı Alessendro Mendini’nin Samsung Gear S2 için tasarladığı özel saat kadranları ve kayışları Türkiye’deki tüketicilerle buluşacak.Akıllı saatler, her gün kullandığımız akıllı telefonlardan daha yakın ve kişisel bir deneyim oluşturuyor. Gear S2’ye özel olarak tasarlanan arayüzler ve kayışlar için Alessandro Mendini ile Samsung arasında yürütülen işbirliği sayesinde kullanıcıların kişisel tarzlarını yansıtmalarına yardımcı olacak özel tasarımlar sunuluyor. Böylece kullanıcılar her an bağlantıda kalabilecekleri akıllı saatlerini kişiselleştirebilecekler.

İtalyan tasarımı Samsung teknolojisiyle buluşuyor

Samsung Gear S2, kullanım durumuna göre minimum iki, maksimum üç gün dayanan pil ömrü sayesinde, kullanıcılara her an eşlik ederken, saatlerdeki estetik ihtiyacını şık bir şekilde tamamlıyor. Benzersiz ve renkli arayüzleri ile son derece ince, şık kayış seçenekleriyle Samsung Gear S2 için Alessandro Mendini koleksiyonu her müşterinin kişisel zevklerini yansıtan tasarımı tercih etmesini sağlıyor.

Alessandro Mendini’nin Samsung Gear S2 için yarattığı yeni arayüzler ve kayış koleksiyonu cihazın tanıtımının ardından Türkiye’deki kullanıcılarla buluşacak.