Skip to main content

Star’da geçen yaz başlayan ve kısa sürede televizyonun ve sosyal medyanın fenomenleri arasındaki yerini alan İşler Güçler, www.startv.com.tr’de ulaştığı 50 milyon izlenme sayısı ve Star Dijital tarafından yönetilen sosyal medya hesaplarının…

Star’da geçen yaz başlayan ve kısa sürede televizyonun ve sosyal medyanın fenomenleri arasındaki yerini alan İşler Güçler, www.startv.com.tr’de ulaştığı 50 milyon izlenme sayısı ve Star Dijital tarafından yönetilen sosyal medya hesaplarının rakamlarıyla dikkat çekiyor. 
Selçuk Aydemir’in yazıp yönettiği, Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz’in başrollerini paylaştığı Limon Yapım imzalı komedi dizisi, Star ekranında olduğu gibi, dizinin ‘Bipsiz’ bölümlerinin, özel videolarının, foto galerilerinin yer aldığı kanalın internet sitesi startv.com.tr’den de yoğun ilgi ile takip ediliyor.
İşler Güçler’in dijital karnesi 
28 Haziran 2012 tarihinden bugüne kadar 34 bölümü yayınlanan İşler Güçler, www.startv.com.tr’de 50 milyon izlenme rakamına ulaştı. Dizinin en çok izlenen bölümü 2 milyon 800 bin ile 32. bölüm oldu.  
Sosyal medya hesapları Star Dijital tarafından yönetilen İşler Güçler’i Facebook’ta 584 bin kişi beğendi. Dizinin Facebook takipçilerinin yüzde 24’ü İstanbul’dan. İstanbul’u sırasıyla yüzde 11 Ankara ve yüzde 4 ile İzmir takip ediyor. Bursa ise yüzde 2 rakamı ile dördüncü sırada.
145 bin takipçisi olan İşler Güçler’in Twitter’daki hesabından (www.twitter.com/islergucler) 2 bin 875 tweet atıldı ve bu tweetler toplamda 25 bin 621 kez retweet edildi. Hesabın potansiyel erişim rakamı ise 400 milyon 928 bin 600. 
İnfografik posterin üzerine tıklayarak daha büyük boyutunu görüntüleyebilirsiniz.