Skip to main content

Securitas Türkiye’nin 2010 yılından bu yana “İş ortaklarımızla aynı noktada” sloganı ile sürdürdüğü “Ortak Nokta İş Ortakları Buluşması”nın üçüncüsü, 16 – 17 Mart 2012 tarihlerinde Antalya Calista Luxury Resort’ta gerçekleşti….

Securitas Türkiye’nin 2010 yılından bu yana “İş ortaklarımızla aynı noktada” sloganı ile sürdürdüğü “Ortak Nokta İş Ortakları Buluşması”nın üçüncüsü, 16 – 17 Mart 2012 tarihlerinde Antalya Calista Luxury Resort’ta gerçekleşti.

Securitas Türkiye, bu seneki toplantıda “Securitas Hizmet Menüsü”nü iş ortaklarına tanıttı. Etkinliğin birinci gününde; itfaiye, mobil güvenlik, SMART dinamik form ve resepsiyon hizmetlerinin lansmanları gerçekleştirildi. Organizasyon kapsamında Securitas’ın geçen sene gündeme getirdiği “İmaj Kapıda Başlar” projesi için atılan adımlar da katılımcılara aktarıldı. Toplantıda; Securitas’ın sektör lideri olduğu alanlarda görev alan segment liderleri, hizmet verdikleri kuruluşlara tanıtıldı.

Etkinlikte katılımcılara seslenen Securitas Ülke Başkanı Murat Kösereisoğlu, “Securitas olarak güvenlik sektöründe profesyonel çözümler üretmeye; sunduğumuz ürün ve hizmetlerin kalitesini yukarı çekmeye devam ediyoruz.  Bilgi liderliği vasfımızı çok önemsiyoruz. Bu çerçevede, her sene farklı tarihlerde düzenlenen ‘Ortak Nokta Buluşmaları’ kapsamında; iş ortaklarımızla ‘Ortak Nokta İş Ortakları Buluşması’nda; tedarikçilerimizle ‘Ortak Nokta Tedarikçi Günü’nde; çalışanlarımızla da ‘Ortak Nokta Saha Yöneticileri Buluşması’nda bir araya geliyor, güvenlik sektörünün gelişimine katkı sağlamak adına verimli bir iletişim platformu yaratıyoruz” dedi.

Havacılık, denizcilik ve lojistik, finans, endüstri ve üretim, perakende, enerji sektörlerinde segment lideri konumunda bulunduklarının altını çizen Kösereisoğlu, güvenlik sektörüne kaliteli personel kazandırma konusundaki başarıları ile de rakiplerinden ayrıldıklarına dikkat çekti.  Genel bir değerlendirme yaparak, 2011’in Securitas için oldukça verimli bir yıl olduğuna ve güvenlik pazarının üstünde bir büyüme sergilediklerine değinen Kösereisoğlu, 2012’de de sundukları ürün ve hizmetleri derinleştirmek için çalışmayı sürdüreceklerini vurguladı.

Oyuncu Berna Laçin ve şef Arda Türkmen de “Ortak Nokta Buluşması”na katılanlar arasındaydı.