Skip to main content

Garanti Bankası’nın AppStore’da yer alan CepBank uygulamasına, iki iPhone’un dokundurulması ile para transferi yapılmasını sağlayan “Bump ile Transfer” özelliği eklendi. “Bump” teknolojisi sayesinde, iki telefonu birbirine dokundurarak para gönderen ve…

Garanti Bankası’nın AppStore’da yer alan CepBank uygulamasına, iki iPhone’un dokundurulması ile para transferi yapılmasını sağlayan “Bump ile Transfer” özelliği eklendi. “Bump” teknolojisi sayesinde, iki telefonu birbirine dokundurarak para gönderen ve alan kişilerin ekrana telefon numarası yazmasına gerek kalmadan, transfer işlemi gerçekleşiyor.
 
Garanti Bankası tarafından CepBank kullanıcılarına sunulan bu özellik hakkında bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Ali Fuat Erbil, “Garanti Bankası olarak yenilikçi ve kullanıcılarımızın hayatını kolaylaştıran hizmetlerle, mobil bankacılıkta liderliğimizi sürdürüyoruz.Yeni çıkan her türlü teknolojiyi bankacılık hizmetlerine entegre edip müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyoruz. CepBank uygulamamıza Bump Teknolojisini de ekleyerek müşterilerimizin para transferi işlemlerini çok daha eğlenceli ve keyifli şekilde yapabilmeleri için bir seçenek” sunuyoruz dedi.