Skip to main content

iPhone 4S, 16 Aralık Cuma gününden itibaren Turkcell’den farklı ödeme seçenekleri ile alınabilinecek.  Apple’ın çift çekirdekli A5 yongası, gelişmiş optik düzeneği ve 1080p Full HD video kaydıyla yepyeni bir kamera…

iPhone 4S, 16 Aralık Cuma gününden itibaren Turkcell’den farklı ödeme seçenekleri ile alınabilinecek. 

Apple’ın çift çekirdekli A5 yongası, gelişmiş optik düzeneği ve 1080p Full HD video kaydıyla yepyeni bir kamera da yeni özellikler arasında. Telefon aynı zamanda, OS 5 mobil işletim sistemi ile çalışıyor. iOS 5’in yeniliklerinden biri de iPhone, iPad, iPod touch, Mac veya PC’le birlikte çalışan bedava bulut hizmetleri seti iCloud. Bu hizmetler, müşterilerin içeriklerini otomatik ve kablosuz olarak hem iCloud’da depoluyor hem de tüm aygıtlarına aktarıyor.

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın, konuyla ilgili açıklamasında Apple ile yeni bir iş birliğine daha  imza atmaktan mutlu olduklarını ifade etti. Sevilengül şunları söyledi: “Apple’ın en gelişmiş akıllı telefonu iPhone 4S’i Turkcell 3G hızı ile sunuyoruz. Kullanıcı deneyiminde standartları en üst düzeye taşıyan iPhone 4S tekliflerini farklı ihtiyaçlara göre kurguladık.

Turkcell, iPhone 4S’i ayda 99TL’den başlayan tekliflerle müşterilerine sunuyor.  iPhone 4S’in 16GB modeli 99TL, 32GB modeli 127TL, 64GB modeli ise  143TL’den başlayan fiyatlarla 24 ay sözleşmeli olarak Turkcell İletişim Merkezleri ve anlaşmalı zincir mağazalarından almak mümkün.

Turkcell İletişim Merkezleri’nde ve anlaşmalı zincir mağazalarda satılacak iPhone 4S ile ilgili ayrıntılı bilgi için:  www.turkcell.com.tr