Skip to main content

Apple’ın yeni modellerini tanıtacağı etkinlik için geri sayım başladı. 

Merakla beklenen Apple etkinliği, her zamanki gibi teknoloji devinin pazarlama başarısının bir göstergesi olarak karşımıza çıkacak. Şirket 10 Eylül 2019 yani bu akşam Türkiye saati ile 20:00’de, yeni akıllı telefon modellerini tanıtacak.

Apple’ın en yeni akıllı telefon modellerine yönelik en önemli beklentilerden ikisi tasarım ve kamera etrafında şekilleniyor. Öte yandan akıllı telefonların yeni Apple mobil işletim sistemi iOS 13 ile birlikte sunulacak olması da detaylar arasında.

iPhone 11 modellerinin yanı sıra diğer ürün ve servislerin de tanıtılacağı Apple Park’taki Steve Jobs Theater’da, uzun süredir test halinde olan iOS’in ‘sonraki nesil’ versiyonunun yeni iPhone modellerinin lansmanıyla birlikte kısa süre içerisinde milyonlarca cihaz için indirilmeye hazır hale getirilmesi bekleniyor. Bu arada Apple’ın bir ilki gerçekleştirerek etkinliğin canlı yayınını ilk defa YouTube üzerinden yayınlamaya karar verdiğini belirtelim.

Apple Store, bakıma alındı

Etkinliğe saatler kala her yıl olduğu gibi Apple Store geçici olarak kapandı.

Türkiye saati ile 20.00’de gerçekleştirilecek etkinlikte başta iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max olmak üzere tanıtılan yeni ürünler Apple’ın internet sitesine eklenecek.