Skip to main content

2006 yılından bu yana 20 farklı şirketin kuruluşunda kurumsal veya bireysel yatırımcı olarak aktif rol oynayan Serhat Görgün, Inveon’da Genel Müdürlük görevine getirildi.  Görgün aynı zamanda, hem Inveon’un hem de…

2006 yılından bu yana 20 farklı şirketin kuruluşunda kurumsal veya bireysel yatırımcı olarak aktif rol oynayan Serhat Görgün, Inveon’da Genel Müdürlük görevine getirildi. 
Görgün aynı zamanda, hem Inveon’un hem de grup şirketlerinden Inventures’ın Yomi Kastro, Sencer Berrak ve Emir Alkaş’tan oluşan yönetici ortak kadrosuna da dahil oldu.
2006 yılından bu yana 20 farklı şirketin kuruluşunda kurumsal veya bireysel yatırımcı olarak aktif rol oynayan Serhat Görgün, profesyonel kariyerine KoçSistem’de başladı. Burada satış uzmanı ve satış müdürü olarak görev yapan Görgün sonrasında, Microsoft Türkiye’de kurumsal müşterilerden sorumlu yönetici pozisyonuna getirildi. Koç Holding bünyesinde faaliyet gösteren, Türkiye’deki ilk ses teknolojileri şirketi GVZ Ses Teknolojileri A.Ş.’nin kurucu genel müdürlüğünü üstlenen Görgün, Inveon ekibine katılmadan önce, Sabancı Üniversitesi’ne ait Inovent Fikri Mülkiyet Hakları Yönetim Ticaret ve Yatırım A.Ş.’nin kurucu genel müdürü olarak görev yapmaktaydı.