Skip to main content

Intel, CES 2016’ya öncü markalarla yaptığı işbirlikleri ve sunduğu inovatif çözümlerle dikkatleri çekti

Intel, yanlızca teknoloji dünyasında değil hayatın her alanda adından sıkça söz ettirecek.

Lady Gaga va Intel işbirliği

Krzanich özel etkinlikte The Recording Academy ile resmi “Next Generation of GRAMMY Moments” programı kapsamında da uzun yıllara yayılan bir işbirliği yapacaklarını açıkladı. Müzik alanında eşsiz bir deneyim yaratmayı amaçlayan ilk Intel-sanatçı işbirliği altı defa GRAMMY ödülü kazanan dünya müzik ikonu Lady Gaga ile gerçekleştirilecek. Lady Gaga ise bu programın parçası olarak inanılmaz bir deneyim yaratacakları konusunda söz veriyor.

CES 2016’da öne çıkanlar;

Intel Spor Deneyimini Dijitalleştiriyor
Red Bull Media House işbirliği heyecan yarattı. Red Bull Media House CTO’su Andreas Gall, Intel Curie teknolojisinin yardımıyla atletlerin ve seyircilerin performans hakkındaki bilgilere nasıl anında erişebileceklerini göstermek üzere sahnede Krzanich’e katılarak, 2016 ve sonrasında daha fazla yeniliğin sözünü verdi.
Intel teknolojisiyle geliştirilen ve Oakley’nin yüksek kaliteli tasarımıyla ve malzemeleri ile işlenen akıllı gözlük, koşuculara, bisikletçilere ve fitness severlere anında geri bildirim ve analiz sunacak.Gerçek zamanlı olarak performanslarını geliştirmelerine yardımcı olacak.

intel redbull

Yaratıcılık artık daha özgür

Altı GRAMMY ödüllü dünya müzik ikonu Lady Gaga, yaptığı açıklamayla Intel ile Şubat 2016’da tanıtılacak olan resmi “Next Generation of GRAMMY Moments” programı kapsamındaki Intel ve The Recording Academy arasındaki ilk işbirliğini duyurdu. Programın detayları Şubat ayındaki GRAMMY haftasında paylaşılacak.

In this photo released by Intel Corporation, Brian Krzanich, Intel's Chief Executive Officer, shows how Intel is helping gamers personalize their experiences. Krzanich, who made this demonstration during his keynote presentation at the 2016 International CES (Consumer Electronics Show) on Tuesday, January 5, 2016 in Las Vegas, used a tablet enabled by Intel’s RealSense™ Technology and Uraniom software to scan himself in 3D and then import the render to customize his in-game character in Fallout 4. CES is one of the world’s largest gathering places for all who thrive on consumer technologies and will run from January 5-9, 2016 in Las Vegas. (Photo by Intel Corporation/Bob Riha, Jr.)