Skip to main content

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’ne katılan Instagram yeni yarışmasını hayata geçirdi

Instagram bu ay, dünyanın dört bir yanından yaratıcı isimler reklam ve görsel iletişim alanlarında geçtiğimiz yılın en iyi çalışmalarını onurlandırmak üzere Fransız Rivierası’nda gerçekleşecek yıllık Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’ne katılacak.

Fotoğraf paylaşım sitesi, La Galerie d’Instagram ile festivalde en iyi görsel betimlemeleri onurlandırmayı planlıyor. La Galerie d’Instagram, Instagram’de her gün gördüğümüz göz kamaştırıcı, orijinal işleri temsil eden küçük bir fotoğraf koleksiyonundan oluşacak.

Festivale gidenler için paylaşılan fotoğraflar arasından beğenilenler seçilecek ve Gare Maritime Promenade Pantiero 06400 Cannes’da yer alan özel galeride sergilenecek. Bunun için 13 Haziran’a kadar en iyi fotoğraflarınızdan en fazla üç tanesini seçerek #InstagramCannes hashtag’i ile paylaşabilirsiniz.

#InstagramCannes kazananları

Kazananlar; orijinallik, teknik ve konu kriterlerine göre seçilecek. Kazananlar, çalışmaları ile galeride yer almalarının ve iş için Instagram blogunda duyurulmalarının yanı sıra Leica ve Herschel Supply sponsorluğunda birer adet Leica C fotoğraf makinesi ve seyahat kitinin sahibi olacak.

#InstagramCannes yarışması, markalar da dahil olmak üzere Instagram kullanıcısı olan herkese açık. Kazananlar, festivalin ilk günü olan 15 Haziran’da bilgilendirilecek.

Fotoğraf: nativemobile.com

Fotoğraf 2: nettiodesigns.com