Skip to main content

Küresel İnovasyon Zirvesi (Global Chief Innovation Officer Summit) 19 Ekim’de Divan Otelde.

Boğaziçi Eğitim ve QGroup işbirliği ile 11 farklı ülkeden kendi alanında otorite 20 lider, İstanbul’da bir araya geliyor. İnovasyon zirvesinde 9 sunum, 2 keynote, 2 panel ve 2 work shop ile Sosyal Girişimcilikten Endüstri 4.0’a kadar inovasyon tüm boyutları ile masaya yatırılacak.

Açılış konuşmasını Chris Butsch’ın yapacağı İnovasyon Zirvesi,milenyum kuşağı hakkındaki kitapları BestSell listelerine girdi. Kapanış konuşmasını ise Londra’dan Cris Beswick yapacak. ‘The Road to Innovation’ ve‘Building a Culture of Innovation’ isimli kitapları Financial Times ve The Times tarafından 2017’nin en iyi inovasyon kitapları arasında seçildi.

Cris tüm dünyada tanınan, özellikle kurumsal şirketlerde inovasyon kübltürünün oluşturulması konusunda çalışmaları olan çok önemli bir isim.

Marcello Palazzi “Sosyal İnovasyon” konusunda herkesin kabul ettiği bir otorite. Hollanda’dan zirvedeki sosyal inovasyon temalı panelini yönetmek için gelecek.

İsviçre’den Aurore Bui kendisine eşlik edecek. Eli Jacobs İsrail’den, Pedro Martinez İspanya’dan giyilebilir Teknolojileri konuşmak için gelecekler. Nordic ülkelerindeki en büyük bankalardan BankAxept Chief Innovation Officer’i Narve Hansen, fintech konusunda deneyimlerini aktaracak.

Dan Montgomery İnovasyon ve Business Agility ile ilgili, Londra’dan Jonathan Slater Açık İnovasyon, University of Pennsylvania’dan Dr.Paul Pavlou Büyük Veri ile ilgili sunumlar gerçekleştirecek. Amsterdam’dan Bram Kanstein ürün geliştirme ile ilgili küçük bir gruba atölye düzenleyecek.

Zirve, herkesin katılımına açık. Katılmak isteyenler için 19 Ekim’de İstanbul’da.