Skip to main content

Influencer’larının markalarla birlikte gerçekleştirdiği kampanyaların ödüllendirileceği INFLOW Ödülleri için başvurular başladı.

Bu yıl ikinci kez gerçekleştirilecek olan INFLOW Ödülleri için başvurular alınmaya başladı. 3 Eylül’de açılan başvurular, 20 Eylül’e kadar devam edecek. INFLOW Awards için bu yıl hem Türkiye’den hem de uluslararası marka ve ajanslar tarafından katılım sağlanabilecek. 22 Ekim Salı günü Four Seasons Hotel Bosphorus’ta sahiplerini bulacak ödüller 31 farklı kategoride verilecek.

Influencer, marka ve ajans işbirliklerini teşvik etmek amacıyla düzenlenen INFLOW Global Summit&Awards’19, ikinci senesinde önemli bir değişikliğe imza atarak, ödülleri global arenaya da taşıyor. Türkiye’nin yanı sıra uluslararası arenadaki marka ve ajanslar da ödül törenine dahil olacak. INFLOW Awards başvuruları, dijital ve pazarlama sektörünün duayen isimlerinden oluşan jüri tarafından değerlendirilecek. Ödüllerde ayrıca halk oylamasının yapılacağı kategoriler de yer alacak. Sektör paydaşlarını bir araya getirecek olan etkinlik ile başarılı çalışmalara dikkat çekilerek yenilikçi yaklaşımların teşvik edilmesi amaçlanıyor.