Skip to main content

Digital Age’in yeni podcast programı İndirilenler Klasörü, teknoloji, iş dünyası ve dijital dünyadaki trendleri haftalık olarak dinleyicileri ile buluşturuyor.

Apple Podcasts’te dinlemek için

Spotify’da dinlemek için

digitalage.com.tr’den dinlemek için

Haftalık olarak dinleyicileri ile buluşan İndirilenler Klasörü, teknoloji dünyasında yaşananları, teknoloji ve iş dünyasının önemli isimlerinin merkezinde yer aldığı haberleri, dünya gündemini meşgul eden önemli gelişmeleri paylaşmakla kalmıyor; sağladığı bilgiler ve perspektifle bir adım ötesini takipçilerine sunuyor.

MediaCat, MediaCat Online ve Brand Week Istanbul başta olmak üzere Kapital Medya bünyesinde yer alan markaların sosyal medya varlıklarının yönetimini gerçekleştiren Sosyal Medya ve İçerik Uzmanı Uğur Mutlu ve Digital Age bünyesinde teknoloji editörlüğü yapmış olan, MediaCat Ek Yayınlar Editörü Erdem Akın Temel’in birlikte hazırlayıp sundukları podcast, Spotify ve Digital Age web sitesi üzerinden dinlenebiliyor. Yakın zamanda Apple Podcasts ve Google Podcast üzerinden de dinlenebilecek olan İndirilenler Klasörü, dinleyicilerini bekliyor.