Skip to main content

2019 İmamoğlu seçim kampanyaları, 5 Pollie Ödülü birden kazandı.

Dünya siyasi iletişim sektörünün en saygıdeğer ödülleri olan, Amerikan Siyasi Danışmanlar Derneği- AAPC’nin 51’nci Pollie Ödül töreni, Covid-19 önlemleri nedeniyle dün gece online olarak Washington D.C.’de yapıldı. Online ödül töreninde 2019 İmamoğlu seçim kampanyaları 5 Pollie Ödülü birden kazandı.

İmamoğlu Kampanya Direktörü ve Öykü Ajans Başkanı Necati Özkan ödüllerle ilgili, “Dijital reklam filmleri kategorisinde yarışan “Bisiklet” filmimizle Altın, “İstanbul Senin” filmimizle Gümüş, “Futbol” filmimizle Bronz Pollie’leri tek başımıza biz aldık. Televizyon filmleri kategorisinde “Bisiklet” filmimizle Gümüş Pollie, bütün kategorileri kapsayan Overall kampanyalar kategorisinde ise Bronz Pollie kazandık.” açıklamasını yaptı.

Özkan, İmamoğlu kampanyasıyla başvurdukları 4 uluslararası yarışmada; 14 Polaris, 4 Felis, 5 Reed ve 5 Pollie olmak üzere toplam 29 ödül kazandıklarını söyleyerek, “Koronavirüs günlerinde çok iyi geldi bu haber.” dedi.

Yarışmaya dair ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilir, İmamoğlu Seçim Kampanyası’nın Pollie Ödülü’ne layık görülen filmlerini aşağıdan izleyebilirsiniz.

İstanbul Senin

Futbol

Bisiklet