Skip to main content

IBM Türk’ün yeni Genel Müdürü Isabel Gomez Cagigas oldu 2003 yılından bu yana IBM bünyesinde görev yapan Isabel Gomez Cagigas, IBM Türk Genel Müdürlüğü görevini yürütecek. 2009 yılının Ekim ayından…

IBM Türk’ün yeni Genel Müdürü Isabel Gomez Cagigas oldu
2003 yılından bu yana IBM bünyesinde görev yapan Isabel Gomez Cagigas, IBM Türk Genel Müdürlüğü görevini yürütecek. 2009 yılının Ekim ayından bu yana Genel Müdürlük görevini yürüten Michel Charouk ise merkezi Şangay’da bulunan IBM Büyüyen Pazarlar Organizasyonu’nda, Coğrafi Genişleme Stratejilerinden Sorumlu Başkan Yardımcılığına atandı. 
Başta telekom, kamu, sağlık olmak üzere çeşitli sektörlerde geniş satış tecrübesine sahip Gomez Cagigas, IBM Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi Telekomünikasyon ve Medya Sektörü Direktörü’ydü. Daha önce de SPGIT (İspanya, Portekiz, Yunanistan, İsrail, Türkiye) Kamu Sektörü bölümünde Küresel Teknoloji Hizmetleri Liderliği ve SPGIT Telekom ve Medya Sektörleri Liderliği görevlerini yürüten Gomez Cagigas, sağlık, satın alma, finans ve e.yönetim gibi önemli projelere de imza attı.