Skip to main content

IAB Türkiye ve Boğaziçi Üniversitesi UniChallenge+ Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı ile gençleri dijitale davet ediyor.

IAB’nin Türkiye ofisi tarafından ilki geçtiğimiz yıl düzenlenen Akbank UniChallange + Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı, bu sene 25 Haziran – 6 Temmuz tarihleri arasında yine Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin desteğiyle, Akbank’ın ana sponsorluğunda Güney kampüsünde gerçekleşecek.

İki haftalık programda öğrenciler, Dijital’deki kariyer imkanlarına nasıl gidileceğinin cevabını alacak. Katılımcılar eğitim süresince, dijital dünyayı daha yakından tanırken başarılı markaların öykülerini ajans ve reklamverenlerin ağzından dinleme şansı yakalayacak. Bu yıl dördüncü kez düzenlenecek programda katılımcılar, Akbank’ın vereceği gerçek bir brief için 5’er kişilik gruplar halinde mentorlarıyla birlikte proje geliştirecek.

Son başvuru tarihi 29 Mayıs olan, 12 gün sürecek olan eğitim kampında ilk üçe giren ekip üyeleri, IAB Türkiye üyesi firmalarda bir aylık staj imkânı elde edecek. Eğitime İstanbul dışından katılanlar için Boğaziçi Üniversitesi’nin yurtlarında konaklama olanağı sağlanacak. Kontenjanın 50 kişiyle sınırlı olduğu programa şu ana kadar 330’u İstanbul dışı olmak üzere 530 başvuru yapıldı.