Skip to main content

Teknoloji markalarının Türkiye’de dağıtımını üstlenen Bilkom, bu kez HyperGear ürünlerini tüketicilerle buluşturuyor.

HyperGear, taşınabilir şarj cihazları, şarj ve USB kablolarıyla Türkiye’de yeni ürünlerini satışa sundu. Bilkom güvencesiyle satışa sunulan HyperGear ürünlerinden olan taşınabilir şarj cihazları, şarj ve USB kabloları ergonomik tasarımlaryla dikkat çekiyor.

‘Bilkom Güvencesiyle’ tüketiciyle buluşan yeni HyperGear kulaklıklar, ses kalitesi ve kullanım kolaylığı sağlayan tasarımıyla öne çıkıyor. Hypergear kulaklıklar ile telefon görüşmelerini yapabilir, müziklerinizi dinleyebilirsiniz. Üç farklı boyuttaki slikon başlık seçenekleriyle de her kulağa uygun. Kulaklıklar, hassas bas ayarı da içeren ses kalitesiyle  giyilebilir teknolojinin en güzel örneklerinden birini oluşturuyor.


Gün içinde en istenmeyen şey, telefonunuzun şarjının aniden ve üstelik herhangi bir prize erişiminiz yokken bitmesidir. HyperGear İkili USB Taşınabilir şarj cihazı, böyle istenmeyen durumlarda cihazlarınız için mümkün olan en iyi yedek güç kaynağına sahip olmanızı sağlıyor. 10.000, 12.000 ve 16.000 mAH batarya gücünde üç farklı seçeneğe sahip olan ürün, sağladığı şarj gücünün yanında son derece hafif olması ile öne çıkıyor.

Şarj ve veri aktarımı konusunda sıklıkla sorun yaşayanlar yeni HyperGear MFi Lightning Şarj ve Senkronizasyon Kablosu‘na şans verebilir. Güçlendirilmiş gerilme noktaları sayesinde uzun süre dayanacak şekilde tasarlanan kablo, maksimum hızda şarj ve eşleştirme imkânı sunuyor.