Skip to main content

HUAWEI, yılın ilk beş ayında P20 Pro ve P20’nin satış rakamlarını duyurdu.

Huawei yılın ilk beş ayında 10 milyon adet P20 Pro ve P20 sattığını duyurdu. Huawei’nin yeni amiral gemisi cihazları, özellikle Çin ve Batı Avrupa gibi önemli pazarlarda etkili olmuş durumda. Huawei Tüketici Elektroniği Grubu, Mobil Cihazlar Başkanı Kevin Ho yaptığı açıklamada, “Global tüketiciler nezdinde 10 milyonluk çizgiyi aşarak kendimize yepyeni bir çıta belirledik. Bu çıtayı, en iyi yaptığımız şeyleri yapmaya devam etmemizi ve bizi en üst seviyeye taşıyacak inovasyonlar yapmamızı sağlayacak bir teşvik sembolü olarak ele alacağız” dedi.

Leica, Master AI, HUAWEI AI Image Stabilization ve büyük kamera sensörleri tarafından sağlanan yüksek performanslı gece çekim yeteneği ile birlikte tasarlanan kameralara sahip olan Huawei P20 Serisi, profesyonel fotoğrafçılığı herkes tarafından erişilebilir kılıyor.

Avrupa İmaj ve Ses Derneği (EISA), cihazın “Bugüne kadarki en gelişmiş, yenilikçi ve teknik olarak üstün akıllı telefon” olduğunu belirterek HUAWEI P20 Pro’yu “2018-2019 EISA En İyi Akıllı Telefon” olarak belirlediğini duyurmuştu.