Skip to main content

2016 Mobil Dünya Kongresi’nde, Huawei yeni nesil 2’si 1 arada tablet bilgisayar çözümü MateBook ile 15 önemli ödülün sahibi oldu

Huawei, İspanya’nın Barselona kentinde gerçekleştirilen 2016 Mobil Dünya Kongresi’nde, yeni nesil 2’si 1 arada tablet bilgisayar çözümü MateBook ile TechRadar, Expert Reviews, Know Your Mobile, Trusted Reviews ve Computer Bild gibi dünyanın önde gelen teknoloji yayınlarının dikkatini çekmeyi başardı ve organizasyonda 15 önemli ödülün sahibi oldu.

Uzman görüşleri ve ürün inceleme dosyaları ile en çok takip edilen teknoloji yayınlarından biri olan Trusted Reviews Huawei MateBook’u “Best in Show – Etkinliğin En İyisi” ödülüne layık gördü. Yayın editörleri ödül gerekçelerini ise şöyle açıkladılar; “Şık tasarım, inanılmaz ekran kalitesi ve zengin aksesuar seti ödülü MateBook’a getirdi.”

Almanya’nın önde gelen teknoloji yayınlarından Computer Bild Huawei MateBook’a “Best Product: Tablet – En İyi Tablet” ödülünü verdi. Computer Bild editörlerine göre MateBook bu ödülü, mükemmel MatePen, güçlü donanım ve Huawei’den beklenen şık tasarımıyla elde etti.

Huawei MateBook’a “Best of MWC 2016 – MWC 2016’nın En İyisi” ve “Best Hybrid – En İyi Hybrid” ödüllerini layık gören bir diğer yayın kuruluşu ise İngiltere’nin popüler teknoloji sitelerinden Know Your Mobile oldu.

Bu ödüllere ek olarak; Chip Chick, Men’s Health, Mobile Geeks, SlashGear, TechRadar, TechSpot, Tom’s Guide, Ubergizmo, Windows Central gibi birçok ülkede ilgiyle takip edilen teknoloji yayını da Huawei MateBook’u, “Editörün Seçimi”, “Kullanıcı Seçimi”, “MWC’nin En İyisi”, “En İyi Tablet” ve “En İyi Çıkış Yapan Ürün” gibi birçok kategoride ödüle layık gördü.