Skip to main content

Huawei, fotoğrafçılıkta gelecek vaat eden yetenekler için Huawei InFocus Ödülleri 2019 adı verilen fotoğraf yarışmasını başlatıyor.

Huawei, fotoğrafçılıkta gelecek vaat eden yetenekleri onurlandırmak için Huawei InFocus Ödülleri 2019 fotoğraf yarışmasını başlatıyor. InFocus Awards, yarışmaya özel web sitesi üzerinden ilgili kategorilerden birine ait çalışmalarını sunabilecek tüm Huawei kullanıcılarına açık.Yarışma toplamda 6 kategoriden oluşuyor: #Duygular, Hayata Merhaba De, Yüzler, Uzaklar, Film Şeridi ve video formatına ayrılmış bir kategori olarak: Şimdinin Hikayesi.

Yarışmaya gönderilen fotoğraflar, yarışmaya katılanlar da dahil olmak üzere her internet kullanıcısının 11 Ağustos 2019 tarihine kadar en sevdikleri görseller için oy kullanma hakkına sahip olduğu özel bir web sitesinde sunulacak. Bir sonraki aşamada ise en iyi eserler, uzmanlardan ve tanınmış fotoğrafçılardan oluşan özenle seçilmiş bir jüri tarafından değerlendirilecek ve eser sahiplerine şu ödüller verilecek:

  • Her kategorinin birincilik ödülüne layık görülen fotoğraf sahipleri Huawei MateBook 13, Watch GT, Huawei P30 Pro ve 2.000 Euro para ödülü.
  • Her kategorinin ikinci olanları ise Huawei P30 Pro.
  • Her kategorinin üçüncü olanları Huawei P30.
  • Halk Ödülü’nü kazanan fotoğraf sahibi ise Huawei P30 Pro ve Watch GT ile ödüllendirilecek.

Yarışma ile ilgili detaylara  buradan ulaşabilirsiniz.