Skip to main content

Huawei, CES 2016’da, ürün ve marka bazında toplam 16 ödülün sahibi oldu

Huawei’nin akıllı telefonlar özelindeki sevkiyat başarısının yanı sıra; yeni nesil akıllı cihazları Mate 8 ve MediaPad M2, uluslararası teknoloji yayınları tarafından birçok kategoride ödüle layık görüldü.

Markanın son amiral gemisi Mate 8 ve Harman/Kardon ses sistemiyle fark yaratan tableti MediaPad M2, Nexus 6P Gold ve Huawei Watch Jewel – Elegant modelleri, CES 2016’nın akılda kalan ürünleri arasındaydı.

Markanın üst düzey akıllı telefonlar segmentindeki amiral gemisi Mate 8, CES 2016’dan birçok ödülle dönmeyi başaran ürünler arasındaydı. Endüstrinin ilgiyle takip edilen global yayınları; Engadget, Slashgear ve Computer Bild, Mate 8’i “En İyi Mobil Ürün” seçerken, TechRadar, Tom’s Hardware ve Expert Review ise ürünü “En İyi Akıllı Telefon” olarak açıkladılar. Android Authority ve Network World tarafından “CES 2016’nın En İyisi” olarak tanımlanan Huawei Mate 8, Techlicious, Chip Chick, Computer Active ve Alphr.com tarafından da “Mükemmel Çıkış” kategorisinde ödüllendirildi.

CES 2016’nın bir diğer ilgi çekici ürünü olan Huawei MediaPad M2 de fuardan ödülle dönen ürünler arasındaydı. Huawei’nin yeni nesil tableti Men’s Health dergisi tarafından “CES’in En İyisi” seçildi.

Huawei_CES_ödül