Skip to main content

Şirketin resmi olarak yayınladığı duyuruya göre Hotmail hizmeti sona ermiş durumda. 16 yılı geride bırakan Hotmail, yerini Outlook.com’a bırakıyor. Microsoft’un yayınladığı resmi duyuruya göre artık Hotmail devri kapanmış durumda. 16…

Şirketin resmi olarak yayınladığı duyuruya göre Hotmail hizmeti sona ermiş durumda. 16 yılı geride bırakan Hotmail, yerini Outlook.com’a bırakıyor.
Microsoft’un yayınladığı resmi duyuruya göre artık Hotmail devri kapanmış durumda. 16 yaşını dolduran Hotmail hizmeti yerini Outlook.com’a bırakıyor.
Microsoft, eposta hizmetindeki tüm verileri yeni Outlook.com’a aktarımının tamamlandığını duyurdu. USA Today’de yer alan habere göre; şu anda 400 milyondan fazla hesap yer alıyor. 
Outlook.com Grubu Program Yöneticisi Dick Craddock, kullanıcıların yeni deneyimi kullanmaya başladıklarında Outlook.com’u Hotmail’den daha çok beğeneceklerini umduklarını belirtti.
Daha modern bir görünüme sahip Outlook, iki aşamalı koruma, güncellenmiş takvim, bulut hizmeti Skydrive ve Skype ile entegre olması gibi birkaç yeni özelliği tanıtıyor.
  
Hotmail adresine sahip kullanıcılar kendi hesaplarını tercih ettikleri sürece kullanmaya devam edebiliyor.