Skip to main content

Honor, yeni akıllı saati MagicWatch 2’yi Türkiye’de satışa sundu. MagicWatch 2, sağlık ve spor takip özellikleriyle öne çıkıyor.

Sağlık ve spor takip özellikleriyle öne çıkan Honor’un yeni akıllı saati MagicWatch 2, Türkiye’de satışa sunuldu. 14 güne kadar pil performansı, 15 farklı spor modunda aktivite takibi ve stres seviyesini ölçüp gerektiğinde egzersiz önerileri sunması gibi işlevsel özellikleriyle ön plana çıkan cihaz, 2 farklı kayış opsiyonula geliyor.

Honor MagicWatch 2; 1.39 inç’lik renkli AMOLED dokunmatik ekrana sahip. Akıllı telefona Bluetooth ile bağlıyken dahili hoparlör ve mikrofon üzerinden çağrıları yanıtlama ve kolayca arama yapma fırsatı sunan akıllı saat, telefonuna gelen birçok bildirimi de ekranına yansıtabiliyor. Ayrıca depolama alanında 500’e kadar şarkı barındırabilen akıllı saat, internete bağlı olmadan da dinlenebiliyor.

Honor MagicWatch 2; koşu, bisiklet, yüzme gibi 15 farklı aktivitenin izlenmesini sağlıyor ve detaylı veri analizi yaparak kullanıcıya profesyonel tavsiyelerde bulunuyor. Bununla birlikte kullanıcının uyku kalitesini takip ederek, uyku kalitesini artırmak için çeşitli önerilerde bulunabiliyor. Stres seviyesini ölçebilen ve yüksek seviyeler tespit ettiğinde stres düşüren egzersiz önerileri sunan MagicWatch 2, sağlıklı yaşam özellikleriyle öne çıkıyor.

Türkiye’de satışa sunulan ürünün heyecanla beklenen fiyatı da açıklandı. Saatin 46 mm’lik gövdeyle gelen versiyonu 1.299 TL’den satışa sunuluyor.