TEKNOLOJİ

Burcu Şahin | 27.11.2020 - 15:39

Honor’un akıllı saat modeli Watch GS Pro’nun Türkiye fiyatı belli oldu

Honor'un ekstrem sporlarla uğraşan kullanıcıları hedef alan akıllı saat modeli Watch GS Pro'nun Türkiye fiyatı belli oldu.

Honor, Watch GS Pro’yu Türkiye’de teknoloji severlerin beğenisine sundu. Dayanıklılığıyla ön plana çıkan akıllı saat Honor Watch GS Pro; 25 günlük pil süresi, doğada kaybolmayı engelleyen rotadan dönüş özelliği, 100’ün üzerinde antrenman modu ve outdoor meraklılarını heyecanlandıracak daha pek çok farklı yetenekle geliyor.

Tek şarjla 25 güne kadar pil süresi sağlayan Honor Watch GS Pro, dış ortam modunda 100 saate kadar, GPS açık modunda ise 48 saate kadar kullanım sunuyor. Günlük kullanımda oldukça uzun bir pil süresine sahip olan saat,2 saatte tamamen şarj olabilirken 50 metreye kadar da suya dayanıklı.

GPS ve GLONASS konumlandırma sistemleriyle donatılmış olan akıllı saat, yürüdüğünüz rotayı sizin için kaydederek istediğiniz anda aynı rotadan geri dönebilmeniz için size yönergeler sunuyor. Bu sayede yürüyüşe başladığınız noktaya kolayca ulaşabiliyorsunuz.

100’den fazla antrenman takibi 

İçerisinde yürüyüş, dağcılık, denizde/havuzda yüzme, triatlon, açık/kapalı alanda koşu, kürek, kayak ve daha birçok spor için antrenman takibi özelliği sunan Honor Watch GS Pro, bu egzersizler sırasında kalp ritminiz, harcanan kalori gibi verileri de kaydediyor. Yaptığınız geçmiş antrenmanların verilerini kaydederek, zaman içinde antrenmanlarınızın gelişimini takip ediyor ve size uygun öneriler sunuyor.

7/24 kalp ritmini takip edebilen Watch GS Pro, kanınızdaki doygun oksijen seviyesini gösteren SpO2 ölçümü de sağlıyor. Bunların yanında uyku ve stres takibi özellikleri de barındıran akıllı saat, daha kaliteli bir yaşam sürmeniz için size önerilerde bulunuyor.

Honor Watch GS Pro, günlük yaşamını kolaylaştırmak isteyenler için birçok farklı yeteneğe sahip. Telefona ulaşılması zor durumlarda, Bluetooth bağlantısı sayesinde telefon görüşmeleri yapabilmeniz için mikrofon ve hoparlör barındıran saat, hoparlör sayesinde 500’e yakın kaydedilmiş şarkıyı çalabiliyor. Akıllı saat, “Uzaktan Deklanşör” özelliğine de sahip.

Kömür siyahı, kil beyazı ve kamuflaj mavisi olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle gelen Honor Watch GS Pro, 1999 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılara sunuluyor.