Skip to main content

Honor 20, 14 günde bir milyondan fazla sattı.

Honor, 2019 yılının ilk altı aylık dönemine ilişkin global satış sonuçlarını açıkladı. Honor, Çin dışındaki küresel satışlarında 2019’un ilk yarısında geçen yılın aynı dönemine oranla yüzde 44 artış elde etti.

Honor, 2019’un ilk çeyreğinde Rusya’da birinci sıraya yükseldi. 2019’un ikinci çeyreğindeyse ikinci sırada yer aldı ve önceki yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 141 büyüme hızıyla en hızlı büyüyen akıllı telefon markaları arasına girdi. Honor, Kuzey Doğu Avrupa’da geçen yıla kıyasla satışlarında yüzde 110 büyüme kaydetti.

Batı Avrupa kanadında da yükselişini devam ettiren Honor, İtalya’da 4. Sırada, Fransa’da ise 5. sırada yer aldı. Orta Doğu’da ise Honor, orta ve yüksek gelirli online kanalın en çok tercih edilen akıllı telefonları arasında üçüncü sıraya yerleşti ve geçtiğimiz yıla kıyasla yüzde 546 büyüme hızına ulaştı. Mısır, geçen yıla kıyasla yüzde 214 oranındaki büyümeyle online kanalın pazar payında birinci sırayı elde etti. Orta ve yüksek gelirli online kanalda ise Suudi Arabistan, en yüksek pazar payı sıralamasında ilk üçe girdi.

Honor 20, 14 günde 1 milyon adeti aştı

Dinamik Holografik tasarım kullanan, yapay zeka destekli 48 MP dört kamera teknolojisini sunan Honor 20, 14 gün içinde dünya çapında bir milyon adetten fazla satılmasıyla rekor kıran bir satış performansına ulaştı.