Skip to main content

HITMAN Season One’ın sondan bir önceki bölümü olan Colorado bugün yayınlandı

Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi suikastçisinin son oyunu bildiğiniz üzere bölüm bölüm piyasaya sürülüyor. Toplam 6 bölümden oluşan HITMAN Season One’ın sondan bir önceki bölümü olan Colorado bugün yayınlandı.

HITMAN, içinde bulunduğumuzun senenin mart ayında Giriş ve Paris bölümleriyle başlamış, Nisan’da Episode2: Sapienza, Mayıs’ta Episode 3: Marakeş ile devam etmişti, Temmuz’da Yaz Bonus Bölümü yayınlanmıştı, Ağustos’ta Episode 4: Bangkok’u oynamıştık. Şimdiki görevimiz ise, Colorado’daki askeri eğitim kampına dönüştürülmüş bir çiftliğe sızıp, belirlenen 4 hedefi etkisiz hale getirmek.

Yepyeni bir harita, birbirinden farklı silahlar ve ekipmanların sunulacağı bu bölümde bizi tam 70 farklı mücadele bekliyor olacak. HITMAN’in baş yazarı Michael Vogt yeni bölüm için iddialı: ‘“Bu, önceki bölümlerdeki olayların gerçekten de anlam kazanmaya başladığı bir bölüm olacak. Bölüm 5’te hikaye ön plana çıkıyor ve bugüne kadar olanlar ve hikayenin nereye gittiğine dair net bir fikir sahibi olmanızı sağlıyor. Umuyoruz ki oyuncular internette hikayeyi pek fazla açık etmezler, ama bir yandan da bu bölümde meydana gelen olaylara verecekleri tepkiyi duymak için de sabırsızlanıyorum. Bu bölüm heyecanlı ve tatmin edici bir sezon finaline giden yolu döşeyecek.” 

Sezon finali demişken, HITMAN’in Japonya’da geçecek olan son bölümü ise sene sonunda çıkması bekleniyor. HITMAN, PlayStation 4, Xbox One ve PC için satışta.