Skip to main content

Hilton Worldwide’ın 10 seçkin otel markasına yönelik sunduğu sadakat programı Hilton HHonors tarafından düzenlenen Instagram fotoğraf yarışmasının finali, Conrad Istanbul, The Summit Bar and Terrace’da kazanan 24 fotoğrafın da aralarında…Hilton Worldwide’ın 10 seçkin otel markasına yönelik sunduğu sadakat programı Hilton HHonors tarafından düzenlenen Instagram fotoğraf yarışmasının finali, Conrad Istanbul, The Summit Bar and Terrace’da kazanan 24 fotoğrafın da aralarında bulunduğu bir sergi galası ile gerçekleşti
Galada, yarışma kapsamında 55 bin fotoğraf arasından seçilen 24 kare sergilendi. Aralarında Özge Ulusoy, Hakan Akkaya, Didem Soydan, Ayşe Kucuroğlu, Hakan Öztürk, Akasya Asiltürkmen, Tamer Yılmaz, Özge Fışkın ve Bilge Öztürk’ün de bulunduğu davetliler, DJ Doğuş Çabakçor ve FOURinthePocket grubunun performansları eşliğinde keyifli bir gece geçirdiler. Kazanan fotoğrafları incelemenin yanı sıra davetliler, cep telefonlarında bulunan Instagram fotoğraflarının anında baskısını aldıkları Hilton HHonors fotoğraf standına da oldukça ilgi gösterdiler.
Hilton HHonors üyeleri, 18 Eylül -1 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen yarışmaya eşsiz deneyimlerini fotoğraflayıp, Instagram hesapları üzerinden #anıyakala hashtag’i ile paylaşarak katıldılar. Yarışma kapsamında Audiosoup, Civilking, Mustafaseven, Ahmeterdemm  tarafından seçilen dört talihliye retro fotoğraf stilinin en yeni üyesi Lomography Fisheye fotoğraf makinesi ve tüm Hilton Worldwide Otellerinde geçerli çift kişilik tek gece konaklama hediye edildi. Ayrıca yirmi talihli, birçok özel avantaj sunan Hilton HHonors Gold üyeliği kazandı.
Kazanan 24 kareden oluşan fotoğraf sergisi 21 Kasım – 24 Aralık tarihleri arasında 5 farklı Hilton Worldwide otelinde ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. 
Sergi yer ve zamanlamaları
21 – 26 Kasım – Conrad Istanbul
27 Kasım – 3 Aralık – Hilton İstanbul
4 – 10 Aralık – Doubletree by Hilton Istanbul Old Town
11 – 17 Aralık – Hilton Garden Inn Istanbul Golden Horn
18 – 24 Aralık – Doubletree by Hilton İstanbul Moda