Skip to main content

2008 yılından bu yana internet medya – yayıncılık alanında projeler oluşturan Herneva firması, iki yeni girişimini hayata geçirdi.  Morj.com Sekiz aylık bir çalışma sonunda 20 Haziran itibariyle açılan morj.com, LGBT odaklı…

2008 yılından bu yana internet medya – yayıncılık alanında projeler oluşturan Herneva firması, iki yeni girişimini hayata geçirdi. 

Morj.com

Sekiz aylık bir çalışma sonunda 20 Haziran itibariyle açılan morj.com, LGBT odaklı bir eticaret sitesi olarak müşterileriyle buluştu. 
Site, alışveriş ve ödeme kolaylığına ek olarak ‘GİZLİ GÖNDERİ’ özelliğine sahip.‘Gökkuşağının Alametifarikası’ sloganı ile açılan Morj.com, hedef kitlenin yaşam tarzı, günlük ihtiyaçları, beğenileri için özelleşmiş bir eticaret sitesi olmayı amaçlıyor.


Radyobebek.com
İnternetten yayın yapan Radyo Bebek; ninni, şarkı, klasik müzik ve masaldan oluşan sadece bebeklere özel içeriğiyle Haziran ayı itibariyle radyobebek.com adresinde 7 gün 24 saat online yayına girdi.
Bebeklerin uyanık olduğu saatlerde onları klasik müzik ve çocuk şarkılarıyla buluştururken, uykuya hazırlık saatlerinde ninniler ve masallar yayında yerini alıyor. Masalları ise Erol Günaydın, Adile Naşit ve Ülkü Giray gibi büyük ustalar seslendiriyor.