Skip to main content

Anker, yeni ürünü Soundcore Space One kulak üstü kulaklığı “Silence & Chill” etkinliğinde tanıttı.

Anker, 25 Nisan’da Mandarin Oriental Bosphorus’ta düzenlediği “Silence & Chill” etkinliğinde Soundcore ailesinin yeni üyesi Space One kulak üstü kulaklığı tanıttı.

Anker Türkiye, Yunanistan ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Bodur

Anker Türkiye, Yunanistan ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Bodur

Etkinlikte konuşan Anker Türkiye, Yunanistan ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Bodur, “Soundcore kategori markasındaki başarılarımız sayesinde 2023 yılında hoparlör ve kulaklıkta adet ve cirosal bazda pazarda ikinci sıraya yerleştik. Şimdi de yine bütçe dostu ve Premium özelliklere sahip yeni kulak üstü kulaklığımız Soundcore Space One ile ezberleri bozmaya devam ediyoruz. Soundcore ailesinin yeni üyesi Space One kulak üstü kulaklık, dış sesleri iki kat daha güçlü azaltma özelliğine sahip. Müzik keyfini kesintiye uğratmadan sürdürebilen Soundcore Space One’ın kullanıcılarımız tarafından çok sevileceğinden eminim” dedi.

Etkinlikte paylaşılan bilgilere göre; Geliştirilmiş Adaptif Gürültü Engelleme Sistemi ile gürültüyü ortadan kaldırmak için tasarlanan Space One, motor ve trafik gürültüsünü yüzde 98’e kadar azaltıyor. 40 mm özelleştirilmiş dinamik sürücülere ve yüksek çözünürlüklü ses özelliğine sahip Space One kulak üstü kulaklık, yüksek çözünürlüklü Hi-Res ve Hi-Res Wireless sertifikalarıyla da destekleniyor. 5 farklı ortam sesinden biri seçilerek konuşmaları kolaylaştıran kulaklık, ANC (Aktif gürültü önleme) açıkken 40, kapalıyken 55 saat kesintisiz müzik dinleme süresi vadediyor. Üstelik 5 dakikalık hızlı bir şarj ile 4 saatlik oyun süresi de elde etmek mümkün.