Skip to main content

Bu yıl 16 Nisan’da 13’üncüsü düzenlenecek olan Digital Age Summit’te “Herkes İçin Gelecek” ana teması altında birbirinden değerli konuşmacılar sahne alacak.

Dijital dönüşüm iş dünyasının ve günlük yaşantımızın her yerinde, ama biz birey veya kurum olarak bu dönüşümün neresindeyiz? Hepimiz yarına bugünden hazır mıyız? Bu temel sorular üzerinden geleceği konuşmak üzere planlanan bu yılki DA Summit‘in ana teması, herkes için teknolojinin önemini vurgulamak üzere “Future 4 All” olarak belirlendi.

Şirket içi inovasyonun geleceği

“Herkes için gelecek”ten bahsederken özellikle şirketleri ilgilendiren bir sunumla DA Summit’te yer alacak konuşmacı Lucie Greene’den söz etmekte fayda var. Greene, Wunderman Thompson’ın şirket içi geleceği ve inovasyonlarını planlayan beyin takımında yer alıyor. İnovasyon Grubu’nun düzenli olarak ayrıntılı çalışmalarını, gelişmekte olan küresel tüketici davranışlarını, kültürel değişiklikler ve sektör inovasyonu konusundaki araştırmalarını sürdürüyor. Geleceğe yönelik stratejide Wunderman Thompson’ın Fortune 500 müşterileri ve global yaşam tarzı markalarıyla da çalışıyor. İnovasyon Grubu’nun çalışmaları New York Times, Bloomberg Businessweek, Guardian, WWD, USA Today ve Times gibi prestijli yayınlarda sıklıkla yer aldı. Özetle, şirket içi inovasyon konusunun geleceğini merak eden iş sahipleri için Lucie Greene’in sunumu son derece zihin açıcı ve yol gösterici olacağa benziyor.

Zirve’nin diğer konu başlıkları

16 Nisan 2019 tarihinde Uniq İstanbul’da gerçekleştirilecek olan Digital Age Summit’te yapay zekâ, nesnelerin interneti, sağlık ve finans teknolojileri, kullanıcı deneyimi, 5G, blockchain, algoritmalar, biyoteknoloji, dijital dönüşüm ve akıllı şehirler gibi başlıklarda yaşanan yeni gelişmeler; ekonomik, toplumsal ve insani yönleriyle; geleceğimize yaptıkları katkılar ele alınacak. Ayrıca yan salonlarda dijital pazarlama ve dijital gelişim seminerleri gerçekleşecek. Seminerlerde bilgi mimarisi, mobil ve IoT teknolojilerinde kullanıcı deneyimi tasarımı, dijital pazarlamada teknolojik evrim, optimizasyon ve performans pazarlama, dijital iletişimde inovatif reklam uygulamaları, sanal ve sesli asistan uygulamaları konuları işlenecek.

Kesinleşen konuşmacılar

Etkinliğin kesinleşen konuşmacıları arasında; dünyanın en önemli teknoloji tasarımlarından NewDealDesign’in kurucusu Gadi Amit, Bilgi Mimarı, FatDUX Group Başkanı Eric Reiss; The Aurima AI’nin CEO’su, Otonom Araçlar ve Yapay Zeka Sistemleri Uzmanı Seval Öz; UX Playground ve Adobe XDI Kurucusu Chakib Labidi; Standard Chartered Virtual Bank’in CEO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Güven; dünyaca ünlü kullanıcı deneyimi uzmanı ve Optimal Visit CEO’su Craig Sullivan; Genius Steals Kurucuları ve İnovasyon Stratejistleri Faris & Rosie Yakob; Wunderman Thompson İnovasyon Grubu Dünya Başkanı Lucie Greene; Siber Güvenlik ve Teknoloji Uzmanı, Araştırmacı Chris Roberts gibi isimler yer alacak.

Digital Age Summit’e katılmak ve etkinlik hakkında detaylı bilgi almak için; digitalagesummit.com