Skip to main content

DreameBot D10s, etkili, erişilebilir robot temizliği evinize getiriyor.

DreameBot D10s, pratik özelleştirebilme olanakları ile 5.000 Pa emiş gücü, gelişmiş LDS haritalama özellikleri ile evinizdeki tüm zeminlerde otomatik temizlik yapabiliyor.

Hassas bir tampona sahip olan Dreame D10s, tespit ettiği nesnelerden ustaca kaçınırken, evde etkili bir şekilde dolaşmaya ve temizlemeye devam ediyor. Ayrıca Siri, Alexa ve Google Asistan gibi akıllı asistanlarla entegrasyonu, sesli komutlarla robotunuzu yönetmenizi sağlıyor.

Çok yönlü ev temizliği

DreameBot D10s, sahip olduğu çok yönlü, kılsız kauçuk fırça sayesinde halının derinliklerine inerek alttaki tozları silkerek temizliyor, sert zeminlerdeki kiri alıyor ve saçların dolaşmasını önleyerek evinizde kapsamlı bir temizlik yapıyor.

DreameBot D10s, 5.000 Pa güçlü emiş özelliği sayesinde, işten geldiğinizde daha temiz bir ev ile karşılaşmanızı sağlıyor.

dreamebot d10s robot supurge ve paspasHaritalar, dolaşır, temizler

LDS haritalama özelliği ile, evinizin planını öğrenen, temizlik güzergâhını planlayan ve temizleyen Dreame D10s, sahip olduğu hassas tampon sayesinde, gezinirken engelleri güvenli bir şekilde aşabiliyor.

Kesintisiz temizlik

Dreame D10s, 5.200 mAh bataryası ile 280 dakikaya kadar uçtan uca, kesintisiz bir temizlik olanağı sunarken, şarjı azaldığında, şarj istasyonuna geri dönerek kendisini şarj ediyor. Şarjı tamamlanınca, temizliğe kaldığı yerden devam ediyor.

Kire, toza göre seçiminizi yapın

Zeminlerinizin kir durumuna göre, paspas yaparken hangi su akış seviyesini kullanmak isterseniz, bunu üç seçenek arasından belirleyebiliyorsunuz. Daha etkili bir temizlik için istediğiniz temizlik seviyesini kendiniz, su akışını kontrol ederek sağlayabiliyorsunuz.

Dreame D10s, kısaca 5.000 Pa emiş gücü ve 5.200 mAh batarya kapasitesini navigasyon ve paspaslama özelliği ile birleştiren güçlü bir robot süpürge olarak dikkat çekiyor.

Dreame D10s, 8.999 TL’den satışa sunuluyor.

DreameBot D10s Teknik Özellikleri

Emiş gücü: 5.000 Pa
Çalışma süresi: 280 dakika (Sessiz modda süpürme ve paspas)
Batarya Kapasitesi: 5,200 mAh
Toz Haznesi: 570 L
Su tankı kapasitesi: 235 mL
Ses Düzeyi: 63 dB
Ağırlık: 3,7 kg