Skip to main content

E-ticaret platformu Hepsiburada, Cem Yılmaz ile başlattığı yeni işbirliğini duyurdu. Teaser’ı ekranlarda dönmeye başlayan işbirliğinin ilk filmi 16 Ekim Cuma günü yayınlanacak.

E-ticaret platformu Hepsiburada, Hepsiburada CEO’su Murat Emirdağ, Hepsiburada CMO’su Yüce Zerey ve Cem Yılmaz‘ın katılımıyla gerçekleştirdiği dijital basın toplantısında yeni iletişim atılımı ve işbirliğini duyurdu.

Cem Yılmaz ile başlatılan işbirliği kapsamında, Cem Yılmaz film karakterlerinin yer aldığı serinin ilk filmi 16 Ekim Cuma günü izleyici karşısına çıkacak. Hepsiburada’nın fark yarattığı hizmet ve inovasyonlarının vurgulanacağı iletişim serisinin ilk adımı “Efsane Başlıyor” söylemiyle izleyicilerle buluşacak.

Hepsiburada CEO’su Murat Emirdağ işbirliği ile ilgili olarak, “Cem Yılmaz ile örnek gösterilecek uzun süreli ve stratejik bir iş birliği modeliyle güzel bir yolculuğa başladık. Cem Yılmaz ile klasik bir ‘marka-ünlü’ ilişkisi şeklinde değil, stratejik bir yol arkadaşlığıyla çalışıyoruz. Yakında herkesin zevkle izleyeceği sürprizler ve daha fazlasıyla Hepsiburada olarak Cem Yılmaz ile sizlerin karşısına çıkmaya devam edeceğiz. Umarım sizlerin takdirine birlikte mazhar oluruz.” açıklamasında bulundu.

Hepsiburada CMO’su Yüce Zerey, Hepsiburada ve Cem Yılmaz’ın birlikteliğinin klasik bir “marka-ünlü” ilişkisi olmadığını, Cem Yılmaz’la bir ilki de gerçekleştirdiklerini söyleyerek şöyle devam etti: “Biz en baştan itibaren Cem Yılmaz ve Fikir Sanat ekibiyle strateji oluşturulmasından, yaratıcı süreçlere, fikirlerimizin ete kemiğe büründüğü prodüksiyonlardan, inovasyonların stratejik önceliklendirilmesine kadar birlikte yol alıyoruz. Büyük heyecanla başladığımız bu yolda öyle şeyler ortaya çıktı ve çıkıyor ki, sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.”

Cem Yılmaz ise,  “Hepsiburada Türkiye’den çıkan, sadece ülkenin değil bölgenin en büyük e-ticaret şirketi. Dünyada geniş bir coğrafyada da önemli hedefleri olduğunu bizzat biliyorum ve yakından takip ediyorum. Teknoloji alanında Türkiye’den bir başarı hikayesi çıkacaksa, bunun Hepsiburada olduğuna inanıyorum. Ayrıca ben de Hepsiburada müşterisiyim ve uzun yıllardır güvenle ve keyifle alışveriş yaptığım bir markayla işbirliği yapmaktan, onların global hedeflerine katkı sunmaktan memnuniyet ve heyecan duyuyorum. Bu kampanya benim için de bir ilki barındırıyor. İlk defa filmlerimdeki efsane karakterleri bu film için bir araya getirdik. Umarım çok değerli tüketiciler de heyecanımıza bu süreçte ortak olur.” dedi.