Skip to main content

Hepsiburada.com büyük bir koleksiyon oluşturarak moda kategorisinin lansmanını yaptı

Büyük moda markalarını tüketicilerle buluşturan hepsiburada.com‘un koleksiyonunda, toplam 110 markanın yaklaşık 200 bin giyim ve aksesuar ürünü yer alıyor.

Hepsiburada.com’dan yapılan yazılı açıklamaya göre, müşterilerine 27 farklı kategoride 1 milyon ürün sunan hepsiburada.com, moda kategorisi lansmanı ile bünyesindeki marka ve ürün sayısını artırdı. Hepsiburada.com moda kategorisinde, toplam 110 marka ve yaklaşık 200 bin giyim ve aksesuar ürününü müşterilerle buluşturuyor. Bu kapsamda tüketiciler sevdikleri tüm moda markalarını hepsiburada.com’da bulabilecek.

Açıklamada yer alan bilgilere göre, Hepsiburada.com, özel indirimler, kampanyalar, günlük ve saatlik fırsatlarla modaseverlere pek çok avantaj sunacak. Müşteriler giyim, ayakkabı ve spor ayakkabıda 75 lira ve üzeri alışverişlerinde kargo bedava avantajından ve peşin fiyatına 9 taksite varan ödeme kolaylıklarından yararlanabilecek.

Gülben Ergen moda lansmanının yüzü oldu

Hepsiburada.com, lansman yüzü olarak ünlü sanatçı Gülben Ergen’le anlaştı. Bu iş birliği kapsamında “Gülben Ne Giysin” adlı eğlenceli bir yarışma yapılıyor. Gülben Ergen, hepsiburada.com üzerinden kendisine en şık ve en güzel kombini önerene o kombini hediye ediyor. Katılımcılar hepsiburada.com’da Gülben Ergen için kombin oluşturup sosyal medya platformlarında #gulbennegiysin hashtag’i ile paylaşarak hediye kazanma fırsatı yakalayacak.

Aylık 50 milyon ziyaretle Türkiye’nin en büyük AVM’si olan hepsiburada.com, yapacağı yeniliklerle moda alışverişinde yeni bir dönem başlatacak.