Skip to main content

gnçtrkcll, gençlerin internetten alışverişte vazgeçilmez adreslerinden Hepsiburada.com’da gençlerin okul döneminde en çok talep ettikleri ürünlerde yüzde 50’lere varan indirim fırsatları sunuyor. Gençlerin seçtiği ‘gnçtrkcll temsilcileri’ sayesinde onların nabzını tutan ve…


gnçtrkcll, gençlerin internetten alışverişte vazgeçilmez adreslerinden Hepsiburada.com’da gençlerin okul döneminde en çok talep ettikleri ürünlerde yüzde 50’lere varan indirim fırsatları sunuyor.
Gençlerin seçtiği ‘gnçtrkcll temsilcileri’ sayesinde onların nabzını tutan ve onlara en çok hangi markalarla işbirliği istediğini soran gnçtrkcll; yüzde 50’lere varan indirim avantajları ile üyelerine cevap veriyor.
5 Eylül-17 Ekim tarihleri arasında devam edecek kampanya ile gnçtrkcll’liler çantadan masa lambasına, bilgisayardan kırtasiyeye, giyim kuşamdan ev eşyasına onlarca markadan birçok ürünü büyük indirimlerle satın alabiliyor. 
Kampanyadan yararlanmak isteyen gnçtrkcll’lilerin, gnctrkcll indirim bantlı ürünlerden birini seçikten sonra, kampanya şifresini almak için  SFR9 yazarak 2222’ye kısa mesaj olarak göndermesi ve siparişini verdikten sonra önüne açılan ekrana cep telefonunu ve kampanya şifresini girmesi yeterli oluyor.