Skip to main content

İyileştirmeye dair metotlar, iyi olmaya dair tüm yenilikler, 8-9-10 Kasım’da Brand Week Istanbul’daki Healing Hall sahnesinde ele alınacak.

Yılın en ilham verici haftası Brand Week Istanbul‘a geri sayım başladı. Bu yıl “Yeniden Düşün, Yeniden Yarat, Yeniden İnşa Et” temasıyla 6-10 Kasım tarihlerinde 11’inci kez kapılarını açmaya hazırlanan Brand Week Istanbul’da geçen sene ilk kez düzenlenen Healing Hall, bu sene de sağlıktaki yenilikçi metotları ve teknolojinin olanak sağladığı yeni iyileşme modellerini alanında uzman isimlerle ele alacak.

Pharmatopia Vizyoner Eczacılar Derneği’nin projesi kapsamında sağlığın tüm yenilikçi metotlarının bilimin ışığında konuşulacağı Healing Hall, iyileştirmeye ve iyiliğe açılan gündemler ile eczacılık ve sağlık sektörüne yeni vizyonlar ve perspektifler katacak.

Pharmatopia Kurucu Başkanı Adile Özdağ liderliğinde, uzman eczacıların konuşmacı olarak yer alacağı Healing Hall sahnesinde iyileştirmeye dair metotlar, iyi olmaya dair tüm yenilikler masaya yatırılacak.

Brand Week Istanbul 2023’teki yerinizi buradan ayırtabilir, Healing Hall ve diğer tüm sahnelerdeki ilham verici konu ve konuşmacıları keşfedebilirsiniz.