Uncategorized

DigitalAge | 16.12.2011 - 17:14

Hazer Çetinkaya Cloudturk’e katıldı

Sunucu altyapı hizmeti (IaaS) sağlayıcısı Cloudturk, Hazer Çetinkaya’yı, stratejik pazarlama ve iş geliştirme uzmanı olarak atadı.    Türkiye’nin bulut için üretilmiş veri merkezi olan Anadolu Bilişim Hizmetleri (ABH) Veri Merkezinde faaliyete geçen Cloudturk, IaaS (sunucu altyapı hizmeti) yatırımını gerçekleştirdi. Cloudturk sunucu altyapı hizmeti ISO 9001, 20001 ve 27001 sertifikalarına sahip olan ve Türkiye’de Tier 3 […]

Sunucu altyapı hizmeti (IaaS) sağlayıcısı Cloudturk, Hazer Çetinkaya’yı, stratejik pazarlama ve iş geliştirme uzmanı olarak atadı.   

Türkiye’nin bulut için üretilmiş veri merkezi olan Anadolu Bilişim Hizmetleri (ABH) Veri Merkezinde faaliyete geçen Cloudturk, IaaS (sunucu altyapı hizmeti) yatırımını gerçekleştirdi. Cloudturk sunucu altyapı hizmeti ISO 9001, 20001 ve 27001 sertifikalarına sahip olan ve Türkiye’de Tier 3 sertifikası seviyesinde bulunan veri merkezlerinden birinde konumlandırılıyor. Cloudturk, güvenlik tarafında ise Cloud Security Alliance ile çalışıyor.

Cloudturk, pazarlama ve iş geliştirme uzmanı olarak göreve Hazer Çetinkaya’yı atadı. Bu sayede, Cloudturk daha dinamik bir şekilde değişen fırsatlar karşısında sürekli olarak güncellenen sunucuları ile değişime kolaylıkla adapte olabilme hedefini yerine getirmeyi amaçlıyor.

Hazer Çetinkaya kimdir?
TED Ankara Koleji’nden 2003 yılında mezun olan Hazer Çetinkaya, aynı yıl girdiği Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden 2008 yılında mezun oldu. Daha önce Havelsan’da sistem mühendisliği donanım konfigürasyon uzmanı olarak çalışan Çetinkaya, İngilizce, Almanca ve İspanyolca biliyor.