Skip to main content

Aral ve Konami, Pro Evolution Soccer 2018’de hangi Türk takımları olacağını açıkladı.

14 Eylül’de piyasaya çıkacak serinin PES 2018‘de; Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş takımlarıyla birlikte resmi Türk milli futbol takımının da ekleneceği açıklandı.

Yapılan açıklamaya göre Türk futbol takımları; Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray ile Türk milli takımı oyuna titizlikle yansıtılacak. Oyuncular, Konami’nin kullandığı teknoloji sayesinde takımın resmi kıyafetlerini ve gerçeğine birebir benzeyen futbolcuların görüntülerini kullanma şansı elde edecek.

Hem yeni nesil konsollara, hem bir önceki nesil konsollara hem de PC’ye çıkacak olan PES 2018‘in Aral’dan ulaşabileceğiniz ön siparişleri iki farklı sürümle sunulacak: Dijital bonus içerikli Premium Edition (Kapakta Luis Suarez) ve Legendary Edition (Kapakta Barcelona’nın yıldız oyuncuları). İkincisini alanlar sınırlı sayıda steelbook, PES flaş bellek ve MyClub modu için dijital bonuslar kazanacak (Usain Bolt agent, PES Legend agent, 1000 oyun içi para, Konami’nin ortaklık imzaladığı Topps şirketinin koleksiyonundaki özel futbol kartlarına erişim)
PES 2018, 14 Eylül’de yayınlanacak. Oyun, Playstation 4, Playstation 3, Xbox One, Xbox 360 ve PC’de çıkacak.

PES 2018 Trailer