Skip to main content

Pronet Güvenlik, facebook.com/pronetguvenlik hesabındaki müşteri ilişkileri bölümünden sonra, şimdi de abonelerine her konuda ve çok daha kısa sürede yanıt verebilmek amacıyla @pronetdestek Twitter hesabını hayata geçirdi. Abonelerin her türlü soru,…

Pronet Güvenlik, facebook.com/pronetguvenlik hesabındaki müşteri ilişkileri bölümünden sonra, şimdi de abonelerine her konuda ve çok daha kısa sürede yanıt verebilmek amacıyla @pronetdestek Twitter hesabını hayata geçirdi.

Abonelerin her türlü soru, sorun, görüş ve önerilerini iletebildikleri @pronetdestek, Pronet Güvenlik içinde yer alan bir ekip tarafından birebir yönetildiği için, iletilen konularla ilgili olarak çok kısa sürede abonelere bilgi veriliyor ve aboneler ile daha yakın ilişkiler kurulabiliyor. Pronet abonelerinin @pronetdestek’i takip ederek direkt mesaj ya da tweet göndermeleri konu ile ilgili çok kısa sürede destek almaları için yeterli oluyor.

Pronet Güvenlik’in resmi kurumsal Twitter hesabı olan @pronetguvenlik’te ise güvenlik ve güncel yaşamla ilgili paylaşımlar gerçekleştiriliyor.

Sosyal medyanın ve teknolojinin imkanlarını, verdiği hizmete yansıtmak için gerekli yatırım ve girişimleri yapan Pronet, Facebook, Twitter ve internet sitesi üzerinden fikir ve önerilerini paylaşan aboneleri ile de rutin toplantılar yapıp, hizmetlerini geliştirmek için bu mecradan destek de alıyor.