Skip to main content

Groupon’da ‘Best of 2012’ dönemi başladı. 23 Aralık’a kadar devam edecek olan kampanya döneminde, bu yıl içinde her ilde en çok satın alınan ilk 21 kampanya tekrar satışa sunuluyor.  Türkiye’nin…

Groupon’da ‘Best of 2012’ dönemi başladı. 23 Aralık’a kadar devam edecek olan kampanya döneminde, bu yıl içinde her ilde en çok satın alınan ilk 21 kampanya tekrar satışa sunuluyor. 
Türkiye’nin ilk grup satın alma sitesi olan ŞehirFırsatı’nı hayata geçiren Groupon’da 23 Aralık’a kadar bir kampanya dönemi yaşanıyor. Groupon’un tüm EMA ülkeleri ile eşzamanlı olarak Türkiye’de de hayata geçen ‘Best of 2012’ kampanyası kapsamında, 2012 yılında her ilde en çok satın alınan ilk 21 kampanya tekrar satışa sunuluyor. Groupon’un İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Shopping, Tatil, Ankara, İzmir ve Antalya sayfalarında, bu yılın en beğenilen kampanyaları (‘Best of 2012’) yer alıyor. 
 
‘Best of 2012’ kampanyası Facebook’ta
 
Groupon ayrıca kendi Facebook sayfasında düzenlenen yarışmalar ile bu kampanya dönemini devam ettiriyor. Groupon’un Facebook sayfasında yer alan anketi yanıtlayan ve kendi favori kampanyasını seçen kişiler arasından yapılacak çekilişle belirlenecek bir şanslı isim sürpriz bir hediye kazanacak. 
Groupon’un Facebook sayfasında yer alacak diğer yarışmanın ismi ise ‘Yılın En İyi Kampanyası Çünkü…’. Kullanıcılardan, her gün çıkan Best Of 2012 kampanyasının neden en iyi kampanya olduğunu kendi cümleleri ile açıklamaları bekleniyor. Bunların içinden en çok beğeni alan cümlenin sahibi o kampanyadan ücretsiz yararlanacak.