Skip to main content

Google’ın yeni telefonu Google Pixel, Hepsiburada.com aracılığı ile satışa çıktı. İşte Google Pixel’in ülkemizdeki satış fiyatı!

Google’ın geçtiğimiz aylarda HTC iş birliği ile ürettiği yeni akıllı telefonu Google Pixel, teknik özellikleriyle dikkat çekmişti. Bugüne kadar ülkemizde satılıp satılmayacağı belli olmayan cihaz, Hepsiburada.com’da satışa çıkmış durumda.

Hepsiburada’nın ithalatçı garantisi ile internet sitesi üzerinden satışa sunulan Pixel’in siyah ve gümüş renk seçenekleri satılıyor. Telefonun 2,998 TL’lik satış fiyatı bulunuyor.

hepsiburada google pixel

Android telefonun teknik özelliklerine baktığımızda Google Pixel, 5 inç boyutlu ekranda Full HD çözünürlük kullanıyor. Cihaz, 1080p AMOLED ekranın yanında Snapdragon 821 işlemci, 4 GB RAM, 12.3 megapiksel arka kamera, 8 megapiksel ön kamera, 4K video kayıt desteği, 32 GB dahili hafıza özelliklerine sahip. Android 7.1 Nougat ile yüklü gelen telefonda, Google’ın bu telefonlarına özel “Pixel Launcher” kullanıcı arayüzü ve “Google Assistant” olarak adlandırılan sanal asistan bulunuyor.