Skip to main content

Turkcell ve Türk Telekom, Global Telecoms Awards’da dört kategoride beş projeyle ödül kazanmak için mücadele edecek.

Turkcell ve Türk Telekom,  Telecoms Magazine’in düzenlediği Global Telecoms Awards’da (GLOTEL) dört kategoride beş adaylık için kısa listeye kaldı. İki operatörün finalist olarak yarışacakları kategoriler şöyle:

En İyi Pazarlama Kampanyası: Turkcell BiP Ramazan Kampanyası ve Turkcell Salla-Kazan (Toplam iki adaylık. Bu kategoride toplam üç aday var. Turkcell’in rakibi Smartnet isimli projesiyle Bezeq).

-Müşteri Deneyiminde Mükemmellik (Turkcell-Tarife Danışmanlığı. Bu kategoride toplam beş proje yer alıyor)

-Yılın Dijital İçerik Hizmetleri (Turkcell BiP-Bu kategoride toplam üç finalist var. Diğer adaylar China Mobile Yunnan-Huawei Technologies ile Mahindra Comviva ve Ooredoo Kuveyt)

-Yılın Yönetilebilir Hizmetler İnovasyonu (I.Works ve Türk Telekom – C-SON Managed Services. Bu kategoride toplam beş proje bulunuyor)

GLOTEL 2 Kasım’da Londra’da sahiplerini bulacak. 19 kategoride 88 adayın birincilik içim mücadele edeceği GLOTEL bu yıl beşinci kez düzenleniyor. Bu yıl kategorilere VR/AR’da Öncülük, internet bağlantılı otomobiller, TV/Video İnovasyonu ve Yılın AI İnovasyonu olmak üzere dört yeni kategori eklendi. Diğer kategoriler arasında ise En Yenilikçi Bulut Hizmeti’nden Telekomda Dönüşüm’e, Yılın Güvenlik Çözümü’nden En İyi Dijital Projesi’ne değişen 15 kategori bulunuyor.