DIGITAL AGE TV

VİDEO HABER

Sebla Kutsal | 13.06.2016 - 13:18

Giyilebilir teknolojiler çok daha entegre ve küçük olacak

Digital Age Summit’16 Zirvesi’nde, Bayer Dijital Gelişim Lideri Jessica Federer, “Giyilebilir teknolojiler çok daha entegre ve küçük olacak” dedi. Video röportajımız haberimizde…

Digital Age Summit 2016’ya konuşmacı olarak katılan Bayer Dijital Gelişim Lideri Jessica Federer, 10 yıl içerisinde dijital alanlarda yaşanacak gelişmeleri, teknoloji ve sağlık hizmeti şirketlerinde nasıl bir değişim yaşanacağını aktardı.

Bayer Dijital Gelişim Lideri Jessica Federer’in gelecek öngörülerini paylaştığı video röportajımızı yukarıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz…

“Gelecek 10 yılda çok daha fazla kadın lider göreceğiz.”
Jessica Federer konuşmasında, “Giyilebilir teknolojiler halk sağlığı açısından çok heyecan verici. Anlamlı veriler elde etmek açısından önemli. Yeni nesil giyilebilir teknolojiler dijital biyogöstergelerinizi bulmamızı, hastalarımızı daha iyi takip edebilmemizi kolaylaştırıyor. Yakın bir tarihte giyilebilir teknolojilerin çok daha entegre ve hayat akışınızı bozmayacak kadar küçük boyutlarda olacağını söyleyebilirim.” dedi.

Digital Age Summit 2016 – Sağlık Sektöründe Dijital Dönüşüm / Jessica Federer

Bayer Dijital Gelişim Lideri Jessica Federer, “Dijital bir teknoloji konusu değil, bir insan konusudur. Dijitalleşmeyi kendi endüstrinizde fark yaratacak bir şekilde nasıl kullanacağınızı düşünmelisiniz. Verinizi değişim yaratabilmek için topluma sunun” dedi.