Skip to main content

Gittigidiyor.com’un Pazarlama Direktörlüğü pozisyonuna Reyhan Çelik getirildi.

Eylül 2013 tarihi itibariyle GittiGidiyor.com Pazarlama Direktörü olarak göreve başlayan Reyhan Çelik, daha önce Doğan Gazetecilik Dijital Medya Pazarlama Müdürü, Turkey Yellow Pages Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü gibi pozisyonlarda görev yaptı.

Reyhan Çelik kimdir?

Galatasaray Lisesi mezunu olan Çelik, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi, İngilizce İktisat Bölümü’nde tamamladı. Profesyonel hayatına 1997 yılında Yapı ve Kredi Bankası A.Ş`de Management Trainee olarak başlayan Çelik, 1999 yılında UC Berkeley`de Pazarlama Eğitimi aldı. Reyhan Çelik, aldığı pazarlama eğitiminin ardından profesyonel yaşamına internet sektöründe devam etmeye karar verdi ve ilk olarak Bascuda.com E-Ticaret Projesinin Yaratıcı ekibine katıldı.

2002 yılında Doğan Online`da Gelir Getirici Portallardan sorumlu Ürün Müdürü olarak çalışmaya başlayan Çelik, 2004’te Yeditepe Üniversitesi MBA Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. Bir çok farklı kurumda E-Ticaret, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya konularında eğitimler vermekte olan Reyhan Çelik, 2004 – 2008 yıllları arasında Arçelik A.Ş`de Internet Pazarlama Uzmanı, 2008 -2011 yılları arasında Doğan Gazetecilik Dijital Medya Pazarlama Müdürü, 2011- 2013 yılları arasında da Turkey Yellow Pages Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü olarak çalıştı.