Skip to main content

GamFed Konferansı: Gamification Meetup, 2 Haziran’da Bahçeşehir Beşiktaş Kampüsünün ev sahipliğinde oyunlaştırma meraklıları ile buluşacak.

GamFed Konferansı: Gamification Meetup, 2 Haziran, Pazar günü Bahçeşehir Beşiktaş Kampüsünde 3.kez oyun ve oyunlaştırma meraklıları ile buluşacak. Etkinliğin bu seneki teması ise “#oyunagel” etiketiyle “Kahramanın Yolculuğu-Hero’s Journey” olarak belirlendi.

Oyun, oyunlaştırma ve iş dünyasındaki arttırılmış gerçeklik gibi yeni nesil uygulamaları kapsayan, uluslararası sunumlar, atölye çalışmaları ve fuaye alanında yerini alacak etkinlikler, oyunlaştırmaya ilgi duyan tüm katılımcılara yeni bir vizyon sunmayı hedefliyor.

Önceki yıllarda olduğu gibi, katılımcılar oyunlaştırma alanında uluslararası platformlarda yer alan yerli ve yabancı pek çok ünlü konuşmacıyı dinleme ve atölyelerine katılma şansını yakalayacaklar. Amsterdam Circular IQ yöneticisi ve Gamfed kurucusu Niels van der Linden, Engaging Lab GmbH CEO’su ve Gamfed Oyunlaştırma Konfederasyonu’nun 4 Kurucu Ortağından biri olan Roman Rackwitz, Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Müşaviri ve Baş Danışmanı Sayın Adem Çilek, Hadi – Bilgi Yarışması kurucusu Gökhan Örün, Women in Games Türkiye kurucusu Simay Dinç, Akademisyen ve yazar Uğur Batı, Prof. Dr. Belma Tuğrul, Kerem Dündar, Sertaç Taşdelen, Akar Şümşet, Aysu Erensoy, Bager Akbay gibi isimler yer alacak. Gamification Meetup ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz: www.gamificationmeetup.com