OYUN

DigitalAge | 23.11.2016 - 22:51

GameX 2016 için geri sayım başladı

GameX 2016 için geri sayım başladı

“GameX 2016 Uluslararası Dijital Oyun Fuarı” 1-4 Aralık'ta, İstanbul Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak

Dijital oyun ve eğlence sektörünü Türkiye’de bir araya getiren  “GameX 2016 Uluslararası Dijital Oyun Fuarı” 1-4 Aralık tarihleri arasında, İstanbul Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak.  Avrupa, Afrika ve Ortadoğu’nun en kapsamlı fuarı olma özelliğini taşıyan dijital oyun fuarı,  Rönesans Fuarcılık tarafından Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. GameX 2016’ya 100’e yakın yerli ve yabancı dijital eğlence ve oyun firması katılacak.

Birbirinden eğlenceli yeni oyunları tanımak isteyenler, 10 TL’lik biletlerini www.gamex.com.tr ve fuarın açık olduğu günler kapı gişesinden temin edebilecekler. Biletleri satışa çıkan GameX 2016’nın sponsorları arasında yer alan BKM Express sayesinde ziyaretçilerin, biletlerini yüzde 50 indirimli olarak almaları da mümkün olacak.

PC ve Konsol Oyunları, eşsiz simülatör deneyimleri, profesyonel e-spor takımları ve oyuncuları, son teknoloji oyuncu ekipmanları, fenomen haline gelmiş Youtuber ve streamerlar, çarpıcı cosplay etkinlikleri, sayısız ödül ile hediye ürünler, seminerler, paneller ve atölye çalışmaları da GameX 2016 Uluslararası Dijital Oyun Fuarı’nın etkinlikleri arasında yer alacak.